![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
libralibra | |
![]() |
Movie Buff - 317 Films Ranked
Member Since: Dec 7, 2006
Location: Turkey
|

| 51 | Chasing Liberty (2004) - Apr 26, 2007 |
| 57 | Hope Floats (1998) - Mar 14, 2007 |
| 54 | Never Been Kissed (1999) - Mar 12, 2007 |
| 55 | Scoop (2006) - Mar 12, 2007 |
| 51 | First Daughter (2004) - Mar 03, 2007 |
| 76 | The Wedding Date (2005) - Mar 03, 2007 |
| 64 | Just My Luck (2006) - Feb 22, 2007 |
| 15 | My Boss's Daughter (2003) - Feb 22, 2007 |
| 79 | Dangerous Beauty (1998) - Feb 22, 2007 |
| 52 | Forces of Nature (1999) - Feb 22, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |