licinia

licinia
Movie Buff - 224 Film Ratings
Member Since: 16 Nov 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 82% También la lluvia (2010) - Rated 16 Nov 2014
90 82% Amores Perros (2000) - Rated 16 Nov 2014
82 46% Y Tu Mamá También (2001) - Rated 16 Nov 2014
80 40% Hitch (2005) - Rated 16 Nov 2014
89 73% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 16 Nov 2014
89 73% Seven Pounds (2008) - Rated 16 Nov 2014
85 55% I Am Legend (2007) - Rated 16 Nov 2014
90 82% Tosun Pasa (1976) - Rated 16 Nov 2014
90 82% Gülen gözler (1977) - Rated 16 Nov 2014
80 40% Çöpçüler Kralı (1977) - Rated 16 Nov 2014