Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
licitat
Film Freak - 697 Films Ranked
Member Since: Nov 11, 2007
Location: Romania
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
75 The Escapist (2008) - Apr 14, 2009
29 Gomorra (2008) - Apr 14, 2009
90 The Reader (2008) - Apr 14, 2009
14 Bride Wars (2009) - Apr 14, 2009
68 Fast & Furious (2009) - Apr 14, 2009
59 Push (2009) - Apr 14, 2009
68 The International (2009) - Apr 14, 2009
79 Marley & Me (2008) - Apr 14, 2009
92 Taken (2009) - Apr 14, 2009
88 Valkyrie (2008) - Apr 14, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with licitat. Why not go rank more films, then come back and check it out again?