![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lidya | |
![]() |
Movie Buff - 390 Films Ranked
Member Since: Nov 6, 2008
Location: ankara, Turkey
|
|
Message Sent!
Bio: edgar allen poe\'s daughter
| |

| 85 | Sleeper (1973) - Apr 30, 2009 |
| 90 | Hannah and Her Sisters (1986) - Apr 30, 2009 |
| 80 | Another Woman (1988) - Apr 30, 2009 |
| 100 | Badlands (1973) - Apr 30, 2009 |
| 100 | The Reader (2008) - Apr 15, 2009 |
| 85 | Ali Baba kirk haramiler (1971) - Apr 06, 2009 |
| 80 | Sakayla Karisik (1965) - Apr 06, 2009 |
| 100 | Breaking the Waves (1996) - Apr 06, 2009 |
| 80 | The Bucket List (2007) - Mar 21, 2009 |
| 95 | Secret Sunshine (2007) - Mar 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |