lightfoote

lightfoote
Film Freak - 500 Film Ratings
Member Since: 13 Feb 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 54% Lord of War (2005) - Rated 13 Feb 2012
75 31% Kung Fu Panda (2008) - Rated 13 Feb 2012
80 54% The Incredibles (2004) - Rated 13 Feb 2012
85 78% The Blues Brothers (1980) - Rated 13 Feb 2012
80 54% Revenge of the Nerds (1984) - Rated 13 Feb 2012
60 6% Idiocracy (2006) - Rated 13 Feb 2012
85 78% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 13 Feb 2012
75 31% Commando (1985) - Rated 13 Feb 2012
80 54% The Darwin Awards (2006) - Rated 13 Feb 2012
75 31% Snow White and the Seven Dwarfs (1937) - Rated 13 Feb 2012