![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lightningBug | |
![]() |
Movie Buff - 468 Films Ranked
Member Since: Aug 2, 2011
Location: USA
|

| 90 | Shadowlands (1993) - Aug 02, 2011 |
| 84 | The Game (1997) - Aug 02, 2011 |
| 90 | Unforgiven (1992) - Aug 02, 2011 |
| 82 | Fast Times at Ridgemont High (1982) - Aug 02, 2011 |
| 70 | The Day of the Jackal (1973) - Aug 02, 2011 |
| 91 | Awakenings (1990) - Aug 02, 2011 |
| 81 | Terms of Endearment (1983) - Aug 02, 2011 |
| 88 | Jackie Brown (1997) - Aug 02, 2011 |
| 90 | Ghostbusters (1984) - Aug 02, 2011 |
| 60 | Weird Science (1985) - Aug 02, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |