Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
liisa
Flick Fan - 28 Films Ranked
Member Since: Jun 21, 2010
Location: Kiruna, Sweden
Recent Rankings
5 Lost Boys: The Tribe (2008) - Jun 21, 2010
66 Paranormal Activity (2009) - Jun 21, 2010
70 Flatliners (1990) - Jun 21, 2010
40 Underworld (2003) - Jun 21, 2010
55 The Blair Witch Project (1999) - Jun 21, 2010
98 The Lost Boys (1987) - Jun 21, 2010
80 Halloween (1978) - Jun 21, 2010
45 Van Helsing (2004) - Jun 21, 2010
2 Drag Me to Hell (2009) - Jun 21, 2010
45 American Psycho (2000) - Jun 21, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with liisa. Why not go rank more films, then come back and check it out again?