![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
liljbarber | |
![]() |
Movie Buff - 156 Films Ranked
Member Since: Oct 24, 2009
Location: Australia
|
|
Message Sent!
| |

| 86 | Pearl Harbor (2001) - Jun 19, 2011 |
| 80 | Drop Dead Fred (1991) - Jun 19, 2011 |
| 85 | The Great Gatsby (1974) - Jun 19, 2011 |
| 85 | Sabrina (1954) - Jun 19, 2011 |
| 75 | Yes Man (2008) - Jun 19, 2011 |
| 90 | Rear Window (1954) - Jun 19, 2011 |
| 90 | Titanic (1997) - Jun 19, 2011 |
| 90 | Titanic (1996) - Jun 19, 2011 |
| 80 | Monster (2003) - Jun 19, 2011 |
| 82 | Chloe (2010) - Jun 19, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |