![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lillly | |
![]() |
Movie Buff - 113 Films Ranked
Member Since: Nov 26, 2009
Location: istanbul, xxx, Turkey
|

| 80 | Requiem for a Dream (2000) - Dec 17, 2011 |
| 75 | Species (1995) - Dec 17, 2011 |
| 80 | The Crow (1994) - Dec 17, 2011 |
| 75 | Titanic (1997) - Dec 17, 2011 |
| 80 | Bicentennial Man (1999) - Dec 17, 2011 |
| 85 | Being John Malkovich (1999) - Dec 17, 2011 |
| 85 | Donnie Darko (2001) - Dec 17, 2011 |
| 88 | Memento (2001) - Dec 17, 2011 |
| 80 | Unfaithful (2002) - Dec 17, 2011 |
| 85 | Resident Evil (2002) - Dec 17, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |