![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lilrissa002 | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Jul 17, 2009
Location: USA
|

| 96 | Mrs. Doubtfire (1993) - Jul 17, 2009 |
| 50 | Finding Nemo (2003) - Jul 17, 2009 |
| 75 | The Wedding Planner (2001) - Jul 17, 2009 |
| 98 | Rain Man (1988) - Jul 17, 2009 |
| 97 | Meet the Fockers (2004) - Jul 17, 2009 |
| 85 | Madea Goes to Jail (2009) - Jul 17, 2009 |
| 90 | Diary of a Mad Black Woman (2005) - Jul 17, 2009 |
| 80 | Dirty Dancing: Havana Nights (2004) - Jul 17, 2009 |
| 96 | Gran Torino (2008) - Jul 17, 2009 |
| 75 | Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Jul 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |