![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
liltxgal98 | |
![]() |
Movie Buff - 313 Films Ranked
Member Since: Feb 10, 2009
Location: Fort Worth, TX, USA
|
|
Message Sent!
Bio: i LOVE movies
| |

| 90 | Real Genius (1985) - May 02, 2009 |
| 95 | Secretary (2002) - May 02, 2009 |
| 85 | Single White Female (1992) - May 02, 2009 |
| 75 | 8 Mile (2002) - May 02, 2009 |
| 85 | Friday (1995) - May 02, 2009 |
| 92 | West Side Story (1961) - May 02, 2009 |
| 95 | Citizen Kane (1941) - May 02, 2009 |
| 85 | The Naked Gun: From the Files of Police Squad! (1988) - May 02, 2009 |
| 95 | Psycho (1960) - May 02, 2009 |
| 100 | The Incredibles (2004) - May 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |