limonerik

limonerik
Movie Buff - 189 Film Ratings
Member Since: 13 Jun 2011
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 67% Exit Through the Gift Shop (2010) - Rated 07 May 2012
80 57% Garden State (2004) - Rated 14 Apr 2012
75 41% The Notorious Bettie Page (2005) - Rated 29 Oct 2011
83 71% The Green Mile (1999) - Rated 19 Sep 2011
75 41% Everybody's Fine (2009) - Rated 16 Sep 2011
80 57% Cat People (1982) - Rated 28 Aug 2011
60 21% Iki genç kiz (2005) - Rated 24 Aug 2011
95 98% Amores Perros (2000) - Rated 21 Aug 2011
84 76% Pieces of April (2003) - Rated 21 Aug 2011
83 71% Paris, je t'aime (2006) - Rated 19 Aug 2011