![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lindaoftx | |
![]() |
Flick Fan - 33 Films Ranked
Member Since: May 11, 2010
Location: USA
|

| 88 | How to Train Your Dragon (2010) - May 11, 2010 |
| 94 | The Young Victoria (2009) - May 11, 2010 |
| 87 | Apollo 13 (1995) - May 11, 2010 |
| 92 | The Dark Knight (2008) - May 11, 2010 |
| 85 | Shrek the Third (2007) - May 11, 2010 |
| 83 | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - May 11, 2010 |
| 82 | Edward Scissorhands (1990) - May 11, 2010 |
| 85 | Napoleon Dynamite (2004) - May 11, 2010 |
| 81 | Cruel Intentions (1999) - May 11, 2010 |
| 70 | Pocahontas (1995) - May 11, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |