Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Oscar Nominations 2012
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lindy
Movie Buff - 381 Films Ranked
Member Since: Jan 28, 2009
Location: UK
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
40 Crocodile Dundee II (1988) - Sep 05, 2009
80 Sexy Beast (2000) - Sep 05, 2009
70 Thank You for Smoking (2006) - Sep 05, 2009
83 Hope and Glory (1987) - Sep 05, 2009
85 Some Like It Hot (1959) - Sep 05, 2009
80 Everlasting Moments (2008) - Sep 05, 2009
82 Looking for Eric (2009) - Sep 05, 2009
82 The Piano (1993) - Sep 05, 2009
65 Citizen Kane (1941) - Sep 05, 2009
85 Manhattan (1979) - Sep 05, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lindy. Why not go rank more films, then come back and check it out again?