![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lindz | |
![]() |
Movie Buff - 209 Films Ranked
Member Since: Jul 17, 2008
|
|
Message Sent!
| |

| 65 | Clueless (1995) - Jul 19, 2008 |
| 75 | Coming to America (1988) - Jul 19, 2008 |
| 75 | Romy and Michele's High School Reunion (1997) - Jul 19, 2008 |
| 70 | Shanghai Knights (2003) - Jul 19, 2008 |
| 40 | Cellular (2004) - Jul 19, 2008 |
| 60 | Ever After: A Cinderella Story (1998) - Jul 19, 2008 |
| 40 | The Mask (1994) - Jul 19, 2008 |
| 70 | The Addams Family (1991) - Jul 18, 2008 |
| 10 | Little Nicky (2000) - Jul 18, 2008 |
| 50 | Not Another Teen Movie (2001) - Jul 18, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |