![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
link9606 | |
![]() |
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Oct 13, 2010
Location: Los Angeles, California, USA
|

| 95 | In Bruges (2008) - Nov 05, 2010 |
| 85 | Irreversible (2002) - Nov 05, 2010 |
| 85 | Full Metal Jacket (1987) - Oct 13, 2010 |
| 40 | Meet the Fockers (2004) - Oct 13, 2010 |
| 55 | War of the Worlds (2005) - Oct 13, 2010 |
| 50 | Outbreak (1995) - Oct 13, 2010 |
| 80 | Saving Private Ryan (1998) - Oct 13, 2010 |
| 80 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Oct 13, 2010 |
| 95 | Fight Club (1999) - Oct 13, 2010 |
| 75 | The Girl Next Door (2004) - Oct 13, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |