![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
linxx326 | |
![]() |
Film Freak - 713 Films Ranked
Member Since: Feb 1, 2011
Location: USA
|

| 70 | Airplane! (1980) - Apr 20, 2012 |
| 78 | Lars and the Real Girl (2007) - Apr 20, 2012 |
| 50 | Jack (1996) - Apr 20, 2012 |
| 80 | Day & Night (2010) - Apr 20, 2012 |
| 76 | Rescue Dawn (2006) - Apr 20, 2012 |
| 73 | Death Race (2008) - Apr 08, 2012 |
| 65 | AVP: Aliens vs. Predator - Requiem (2007) - Apr 08, 2012 |
| 75 | Angels in the Outfield (1994) - Apr 08, 2012 |
| 55 | Leprechaun in the Hood (2000) - Apr 08, 2012 |
| 86 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) - Apr 08, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |