![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
linz11251 | |
![]() |
Movie Buff - 494 Films Ranked
Member Since: Sep 27, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 60 | Star Trek (2009) - Jul 24, 2009 |
| 75 | Cassandra's Dream (2007) - Jul 24, 2009 |
| 70 | 12 Rounds (2009) - Jul 24, 2009 |
| 80 | Public Enemies (2009) - Jul 24, 2009 |
| 95 | Angels & Demons (2009) - Jul 24, 2009 |
| 40 | Junior (1994) - May 11, 2009 |
| 75 | Crossing Over (2009) - May 11, 2009 |
| 60 | Happy Feet (2006) - May 08, 2009 |
| 70 | The Black Dahlia (2006) - May 08, 2009 |
| 75 | Patch Adams (1998) - May 08, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |