![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lionesque | |
![]() |
Cinema Addict - 1063 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: dusty nowhere
|
|
Message Sent!
Bio: where?
| |

| 60 | Contagion (2011) - Feb 05, 2012 |
| 65 | Moneyball (2011) - Feb 02, 2012 |
| 25 | The Sentinel (2006) - Jan 25, 2012 |
| 50 | Mad City (1997) - Jan 22, 2012 |
| 15 | Dangerous Minds (1995) - Jan 20, 2012 |
| 80 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Jan 16, 2012 |
| 50 | Due Date (2010) - Jan 09, 2012 |
| 45 | The Corruptor (1999) - Jan 06, 2012 |
| 20 | Pretty Woman (1990) - Jan 06, 2012 |
| 60 | Red State (2011) - Jan 01, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |