![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
liown | |
![]() |
Flick Fan - 48 Films Ranked
Member Since: Oct 19, 2008
Location: Norway
|

| 65 | Speed (1994) - Jun 02, 2009 |
| 55 | Death Race (2008) - Jun 02, 2009 |
| 90 | Transformers (2007) - Jun 02, 2009 |
| 70 | Rush Hour (1998) - Jun 02, 2009 |
| 50 | The Day After Tomorrow (2004) - Jun 02, 2009 |
| 70 | Fight Club (1999) - Jun 02, 2009 |
| 60 | Collateral (2004) - Jun 02, 2009 |
| 50 | The Karate Kid (1984) - Jun 02, 2009 |
| 85 | Pulp Fiction (1994) - Jun 02, 2009 |
| 70 | The Lion King (1994) - Jun 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |