lirchi

lirchi
Flick Fan - 98 Film Ratings
Member Since: 03 Jul 2010
Location: Israel
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 89% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 09 Jul 2013
100 97% You Don't Know Jack (2010) - Rated 25 Jul 2011
75 17% The Imaginarium of Doctor Parnassus (2009) - Rated 27 Aug 2010
50 9% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 27 Aug 2010
10 0% Funny People (2009) - Rated 27 Aug 2010
88 41% The Orphanage (2007) - Rated 17 Aug 2010
92 64% Amadeus (1984) - Rated 17 Aug 2010
92 64% South Park: Imaginationland (2008) - Rated 17 Aug 2010
92 64% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 17 Aug 2010
75 17% Hot Tub Time Machine (2010) - Rated 17 Aug 2010