Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
liriksizsair
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: Dec 8, 2008
Location: denizli, Turkey
Recent Rankings
84 50 First Dates (2004) - May 03, 2009
79 My Sassy Girl (2001) - Dec 08, 2008
93 Raging Bull (1980) - Dec 08, 2008
80 Ben X (2007) - Dec 08, 2008
90 Papillon (1973) - Dec 08, 2008
87 The Prestige (2006) - Dec 08, 2008
79 Rumble Fish (1983) - Dec 08, 2008
85 The Lives of Others (2006) - Dec 08, 2008
90 Heat (1995) - Dec 08, 2008
82 Empire of the Sun (1987) - Dec 08, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with liriksizsair. Why not go rank more films, then come back and check it out again?