Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lisa
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Feb 21, 2009
Location: Canada
Recent Rankings
90 Girl, Interrupted (1999) - Feb 21, 2009
90 Dracula (1992) - Feb 21, 2009
85 War of the Worlds (2005) - Feb 21, 2009
75 Office Space (1999) - Feb 21, 2009
50 The Karate Kid (1984) - Feb 21, 2009
80 Good Will Hunting (1997) - Feb 21, 2009
95 Legend (1985) - Feb 21, 2009
95 I Am Legend (2007) - Feb 21, 2009
90 Labyrinth (1986) - Feb 21, 2009
90 Willow (1988) - Feb 21, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lisa. Why not go rank more films, then come back and check it out again?