![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lisa77 | |
![]() |
Film Freak - 870 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Suspiria (1977) - Nov 07, 2009 |
| 75 | Suburbia (1996) - Nov 07, 2009 |
| 85 | Stray Dog (1949) - Nov 07, 2009 |
| 75 | Strange Brew (1983) - Nov 07, 2009 |
| 30 | Mars Needs Women (1967) - Nov 07, 2009 |
| 85 | Spring and Chaos: The Life Story of Kenji Miyazawa (1996) - Nov 07, 2009 |
| 75 | Spriggan (1998) - Nov 07, 2009 |
| 75 | Walk the Line (2005) - Nov 07, 2009 |
| 80 | The Cube (1969) - Oct 09, 2009 |
| 30 | Outbreak (1995) - Oct 09, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |