![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lisa kay | |
![]() |
Flick Fan - 84 Films Ranked
Member Since: Sep 4, 2009
Location: USA
|

| 50 | The Wiz (1978) - Sep 04, 2009 |
| 80 | Tropic Thunder (2008) - Sep 04, 2009 |
| 78 | Ghost World (2001) - Sep 04, 2009 |
| 80 | Dirty Harry (1971) - Sep 04, 2009 |
| 65 | Volcano (1997) - Sep 04, 2009 |
| 78 | Absolute Power (1997) - Sep 04, 2009 |
| 0 | Sherlock Holmes and the Secret Weapon (1943) - Sep 04, 2009 |
| 90 | Independence Day (1996) - Sep 04, 2009 |
| 70 | The Exorcism of Emily Rose (2005) - Sep 04, 2009 |
| 50 | Howard the Duck (1986) - Sep 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |