![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lisa-sa-sa | |
![]() |
Flick Fan - 16 Films Ranked
Member Since: Feb 24, 2010
Location: UK
|

| 80 | Requiem for a Dream (2000) - Feb 24, 2010 |
| 80 | Vertigo (1958) - Feb 24, 2010 |
| 90 | Reservoir Dogs (1992) - Feb 24, 2010 |
| 85 | Sin City (2005) - Feb 24, 2010 |
| 85 | Lucky Number Slevin (2006) - Feb 24, 2010 |
| 95 | The Phantom of the Opera (2004) - Feb 24, 2010 |
| 99 | Pulp Fiction (1994) - Feb 24, 2010 |
| 90 | The Shawshank Redemption (1994) - Feb 24, 2010 |
| 90 | The Matrix (1999) - Feb 24, 2010 |
| 80 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Feb 24, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |