![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lisamm | |
![]() |
Flick Fan - 42 Films Ranked
Member Since: Oct 16, 2009
Location: USA
|

| 90 | Kindergarten Cop (1990) - Oct 16, 2009 |
| 70 | Dirty Dancing (1987) - Oct 16, 2009 |
| 60 | Home Alone (1990) - Oct 16, 2009 |
| 80 | Madagascar (2005) - Oct 16, 2009 |
| 80 | The Negotiator (1998) - Oct 16, 2009 |
| 100 | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Oct 16, 2009 |
| 80 | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Oct 16, 2009 |
| 100 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Oct 16, 2009 |
| 100 | Cars (2006) - Oct 16, 2009 |
| 90 | National Treasure (2004) - Oct 16, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |