Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lisayc36
Movie Buff - 375 Films Ranked
Member Since: Jun 18, 2008
Location: USA
Recent Rankings
74 Lars and the Real Girl (2007) - Jan 23, 2009
72 Saved! (2004) - Jan 23, 2009
79 The Savages (2007) - Jan 23, 2009
78 The Motorcycle Diaries (2004) - Jan 23, 2009
76 Michael Clayton (2007) - Jan 23, 2009
75 Batman Begins (2005) - Jan 23, 2009
74 Layer Cake (2004) - Jan 23, 2009
72 American Psycho (2000) - Jan 23, 2009
77 Chocolat (2000) - Jan 23, 2009
74 The Ring (2002) - Jan 23, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lisayc36. Why not go rank more films, then come back and check it out again?