![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lise | |
![]() |
Movie Buff - 477 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2008
Location: Canada
|

| 75 | The Incredibles (2004) - Aug 21, 2008 |
| 90 | The Bridge on the River Kwai (1957) - Aug 20, 2008 |
| 85 | Amores Perros (2000) - Aug 20, 2008 |
| 60 | Y Tu Mamá También (2001) - Aug 20, 2008 |
| 80 | The Straight Story (1999) - Aug 20, 2008 |
| 90 | Blue Velvet (1986) - Aug 20, 2008 |
| 60 | Men in Black (1997) - Aug 20, 2008 |
| 70 | The Witches of Eastwick (1987) - Aug 20, 2008 |
| 75 | Mr. Brooks (2007) - Aug 20, 2008 |
| 75 | The Brave One (2007) - Aug 20, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |