lissyj

lissyj
Flick Fan - 87 Film Ratings
Member Since: 10 Dec 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I love cinema. No, I phile it.

more Recent Ratings

70 20% Charlie's Angels (2000) - Rated 10 Dec 2012
14 6% Armageddon (1998) - Rated 10 Dec 2012
87 49% Space Jam (1996) - Rated 10 Dec 2012
96 97% A Streetcar Named Desire (1951) - Rated 10 Dec 2012
10 4% Envy (2004) - Rated 10 Dec 2012
91 81% Ghostbusters (1984) - Rated 10 Dec 2012
65 17% Three Men and a Baby (1987) - Rated 10 Dec 2012
91 81% To Kill a Mockingbird (1962) - Rated 10 Dec 2012
90 69% Boogie Nights (1997) - Rated 10 Dec 2012
86 44% Red Dragon (2002) - Rated 10 Dec 2012