![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lit889 | |
![]() |
Flick Fan - 73 Films Ranked
Member Since: Oct 3, 2011
Location: USA
|

| 86 | This Is Spinal Tap (1984) - Nov 14, 2011 |
| 89 | Beetlejuice (1988) - Nov 14, 2011 |
| 94 | Edward Scissorhands (1990) - Nov 14, 2011 |
| 84 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Nov 14, 2011 |
| 5 | Planet of the Apes (2001) - Nov 14, 2011 |
| 85 | Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Nov 14, 2011 |
| 30 | Alice in Wonderland (2010) - Nov 14, 2011 |
| 90 | Ed Wood (1994) - Nov 14, 2011 |
| 20 | The Squid and the Whale (2005) - Nov 14, 2011 |
| 54 | Youth in Revolt (2010) - Nov 14, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |