![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
littleleper | |
![]() |
Movie Buff - 274 Films Ranked
Member Since: Dec 4, 2006
Location: USA
|

| 85 | Jersey Girl (2004) - Sep 19, 2007 |
| 80 | Windtalkers (2002) - Sep 19, 2007 |
| 85 | In the Line of Fire (1993) - Sep 19, 2007 |
| 80 | The Rescuers Down Under (1990) - Sep 19, 2007 |
| 85 | Varsity Blues (1999) - Sep 19, 2007 |
| 80 | Shrek the Third (2007) - Sep 19, 2007 |
| 80 | Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Secret of the Ooze (1991) - Sep 19, 2007 |
| 87 | Payback (1999) - Mar 27, 2007 |
| 84 | Die Hard 2 (1990) - Mar 27, 2007 |
| 82 | Big Daddy (1999) - Mar 27, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |