![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lixa | |
![]() |
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: USA
|

| 100 | Bringing Up Baby (1938) - Sep 20, 2010 |
| 99 | Beauty and the Beast (1946) - Sep 20, 2010 |
| 94 | Black Narcissus (1947) - Sep 20, 2010 |
| 98 | The Red Shoes (1948) - Sep 20, 2010 |
| 97 | The Little Foxes (1941) - Sep 20, 2010 |
| 96 | Brick (2005) - Sep 20, 2010 |
| 99 | City of God (2003) - Sep 20, 2010 |
| 95 | The Virgin Spring (1960) - Sep 20, 2010 |
| 80 | Une vieille maîtresse (2007) - Sep 20, 2010 |
| 82 | The Proposition (2005) - Sep 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |