![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lixi226 | |
![]() |
Flick Fan - 94 Films Ranked
Member Since: Sep 26, 2011
Location: USA
|

| 92 | Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) - Sep 27, 2011 |
| 95 | Julie & Julia (2009) - Sep 27, 2011 |
| 98 | Juno (2007) - Sep 27, 2011 |
| 96 | Annie Hall (1977) - Sep 27, 2011 |
| 95 | American History X (1998) - Sep 27, 2011 |
| 90 | School of Rock (2003) - Sep 27, 2011 |
| 93 | Vicky Cristina Barcelona (2008) - Sep 27, 2011 |
| 60 | Napoleon Dynamite (2004) - Sep 27, 2011 |
| 98 | The Cove (2009) - Sep 27, 2011 |
| 96 | Rat Race (2001) - Sep 27, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |