![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lizlizlizliz | |
![]() |
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Sep 22, 2009
Location: North Carolina, USA
|

| 87 | Wallace & Gromit in A Close Shave (1995) - Sep 22, 2009 |
| 89 | A Night at the Opera (1935) - Sep 22, 2009 |
| 90 | Ghostbusters (1984) - Sep 22, 2009 |
| 95 | No Country for Old Men (2007) - Sep 22, 2009 |
| 87 | Kung Fu Panda (2008) - Sep 22, 2009 |
| 87 | The Fifth Element (1997) - Sep 22, 2009 |
| 85 | District 9 (2009) - Sep 22, 2009 |
| 90 | This Is Spinal Tap (1984) - Sep 22, 2009 |
| 90 | Hero (2002) - Sep 22, 2009 |
| 85 | The Royal Tenenbaums (2001) - Sep 22, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |