lizziealts

lizziealts
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 25 May 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 26% Super Size Me (2004) - Rated 25 May 2009
80 26% How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Rated 25 May 2009
95 89% Notting Hill (1999) - Rated 25 May 2009
40 2% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 25 May 2009
80 26% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 25 May 2009
90 65% Back to the Future Part III (1990) - Rated 25 May 2009
88 47% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 25 May 2009
75 7% Men in Black (1997) - Rated 25 May 2009
90 65% Dave (1993) - Rated 25 May 2009
90 65% Juno (2007) - Rated 25 May 2009