Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lizzle
Film Freak - 683 Films Ranked
Member Since: May 2, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
100 Withnail & I (1987) - May 04, 2009
100 Next Stop Wonderland (1998) - May 04, 2009
100 Slap Shot (1977) - May 04, 2009
100 A New Leaf (1971) - May 04, 2009
100 My Dinner with Andre (1981) - May 04, 2009
100 Alice (1990) - May 04, 2009
100 Crumb (1994) - May 04, 2009
100 Cutter's Way (1981) - May 04, 2009
100 Bright Leaves (2003) - May 04, 2009
100 Atlantic City (1980) - May 04, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lizzle. Why not go rank more films, then come back and check it out again?