![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lizzygav | |
![]() |
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: May 18, 2009
Location: USA
|

| 90 | Pulp Fiction (1994) - May 18, 2009 |
| 90 | Dangerous Liaisons (1988) - May 18, 2009 |
| 90 | The Mummy (1999) - May 18, 2009 |
| 80 | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - May 18, 2009 |
| 89 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - May 18, 2009 |
| 94 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - May 18, 2009 |
| 92 | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - May 18, 2009 |
| 90 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - May 18, 2009 |
| 94 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - May 18, 2009 |
| 90 | Hocus Pocus (1993) - May 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |