![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lkrupp | |
![]() |
Movie Buff - 174 Films Ranked
Member Since: Aug 4, 2011
Location: porto alegre, RS, Brazil
|

| 95 | Braveheart (1995) - May 19, 2012 |
| 95 | Sunset Blvd. (1950) - May 19, 2012 |
| 89 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - May 17, 2012 |
| 97 | The Leopard (1963) - May 17, 2012 |
| 92 | The Old Man and the Sea (1999) - May 12, 2012 |
| 89 | Die Hard: With a Vengeance (1995) - Mar 16, 2012 |
| 85 | Die Hard (1988) - Mar 16, 2012 |
| 79 | The Wave (1981) - Mar 16, 2012 |
| 69 | Jumper (2008) - Mar 16, 2012 |
| 91 | Platoon (1986) - Mar 16, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |