![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
llakks | |
![]() |
Movie Buff - 341 Films Ranked
Member Since: Mar 18, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | Army of Darkness (1993) - Nov 28, 2009 |
| 100 | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Nov 28, 2009 |
| 85 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Nov 28, 2009 |
| 80 | Spaceballs (1987) - Nov 28, 2009 |
| 90 | The Shawshank Redemption (1994) - Nov 28, 2009 |
| 80 | The Fifth Element (1997) - Nov 28, 2009 |
| 78 | The Host (2006) - Mar 18, 2009 |
| 92 | Ed Wood (1994) - Mar 18, 2009 |
| 78 | Wimbledon (2004) - Mar 18, 2009 |
| 65 | Signs (2002) - Mar 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |