![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
llama006 | |
![]() |
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 85 | The Fast and the Furious (2001) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Meet Joe Black (1998) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Pineapple Express (2008) - Aug 18, 2009 |
| 70 | The Butterfly Effect (2004) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Panic Room (2002) - Aug 18, 2009 |
| 85 | Traffic (2000) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Final Fantasy: The Spirits Within (2001) - Aug 18, 2009 |
| 75 | An American Werewolf in Paris (1997) - Aug 18, 2009 |
| 95 | The Lion King (1994) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |