![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
llessur | |
![]() |
Film Freak - 501 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2006
Location: Japan
|

| 30 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 59 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 51 | The Accidental Tourist (1988) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 47 | The Age of Innocence (1993) - Aug 13, 2007 |
| 44 | Akira (1988) - Aug 13, 2007 |
| 22 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 76 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 52 | Almost Famous (2000) - Aug 13, 2007 |
| 30 | Along Came a Spider (2001) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |