![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lloyddy | |
![]() |
Movie Buff - 114 Films Ranked
Member Since: Aug 7, 2006
Location: UK
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | Back to the Future (1985) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Back to the Future Part II (1989) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Death Becomes Her (1992) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Back to the Future Part III (1990) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Used Cars (1980) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Who Framed Roger Rabbit (1988) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Romancing the Stone (1984) - Aug 13, 2007 |
| 30 | What Lies Beneath (2000) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Forrest Gump (1994) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Contact (1997) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |