![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
llya1 | |
![]() |
Movie Buff - 225 Films Ranked
Member Since: Dec 20, 2009
Location: France
|
|
Message Sent!
| |

| 88 | The Imaginarium of Doctor Parnassus (2009) - Dec 20, 2009 |
| 90 | Gran Torino (2008) - Dec 20, 2009 |
| 70 | The Mexican (2001) - Dec 20, 2009 |
| 85 | Paranoid Park (2008) - Dec 20, 2009 |
| 95 | Dirty Dancing (1987) - Dec 20, 2009 |
| 90 | Bowling for Columbine (2002) - Dec 20, 2009 |
| 60 | Dogma (1999) - Dec 20, 2009 |
| 88 | Babel (2006) - Dec 20, 2009 |
| 45 | Blood Diamond (2006) - Dec 20, 2009 |
| 50 | The Day After Tomorrow (2004) - Dec 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |