![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lmlsna | |
![]() |
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2009
Location: USA
|

| 79 | Hitman (2007) - Mar 16, 2009 |
| 81 | Requiem for a Dream (2000) - Mar 16, 2009 |
| 90 | Jurassic Park (1993) - Mar 16, 2009 |
| 73 | Snatch (2000) - Mar 16, 2009 |
| 72 | Apocalypto (2006) - Mar 16, 2009 |
| 77 | Memento (2001) - Mar 16, 2009 |
| 43 | The Karate Kid (1984) - Mar 16, 2009 |
| 3 | Chicago (2002) - Mar 16, 2009 |
| 90 | The Matrix (1999) - Mar 16, 2009 |
| 74 | What Women Want (2000) - Mar 16, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |