Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
lmzjunior
Movie Buff - 112 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2006
Location: Lakewood, Ohio, USA
Recent Rankings
49 Enemy of the State (1998) - Aug 08, 2008
90 Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Aug 08, 2008
Mini-Review: Still the best of the four.
85 Léon: The Professional (1994) - Aug 08, 2008
83 American Psycho (2000) - Aug 08, 2008
78 X-Men (2000) - Aug 08, 2008
85 Cast Away (2000) - Aug 08, 2008
87 District B13 (2004) - Aug 08, 2008
77 Hannibal (2001) - Aug 08, 2008
60 High Fidelity (2000) - Aug 08, 2008
25 Thriller (1983) - Aug 08, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with lmzjunior. Why not go rank more films, then come back and check it out again?