![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lobo | |
![]() |
Movie Buff - 249 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2010
Location: Mexico
|

| 50 | Melancholia (2011) - May 23, 2012 |
| 60 | The Avengers (2012) - May 12, 2012 |
| 100 | The Matrix (1999) - Apr 30, 2012 |
| 70 | Hugo (2011) - Mar 15, 2012 |
| 60 | 50/50 (2011) - Mar 11, 2012 |
| 40 | The Descendants (2011) - Feb 18, 2012 |
| 60 | Drive (2011) - Jan 29, 2012 |
| 70 | Clerks II (2006) - Jan 14, 2012 |
| 70 | Clerks (1994) - Dec 24, 2011 |
| 90 | The Tree of Life (2011) - Dec 22, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |