![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
localiope | |
![]() |
Movie Buff - 245 Films Ranked
Member Since: Oct 30, 2008
Location: Fortaleza, Ceará, Brazil
|

| 90 | Janela da Alma (2001) - Mar 03, 2009 |
| 90 | Nós Que Aqui Estamos por Vós Esperamos (1998) - Mar 03, 2009 |
| 50 | Fica Comigo Esta Noite (2006) - Mar 03, 2009 |
| 86 | Estamira (2004) - Mar 03, 2009 |
| 78 | Cronicamente Inviável (2000) - Mar 03, 2009 |
| 90 | Cinema, Aspirins and Vultures (2005) - Mar 03, 2009 |
| 93 | Cabra Marcado Para Morrer (1985) - Mar 03, 2009 |
| 92 | Boca de Lixo (1993) - Mar 03, 2009 |
| 98 | Scarface (1932) - Mar 03, 2009 |
| 95 | 1,99 - Um Supermercado Que Vende Palavras (2003) - Mar 03, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |