![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
lockle | |
![]() |
Flick Fan - 35 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Austin, TX, USA
|

| 80 | Three Amigos! (1986) - Aug 18, 2009 |
| 60 | The Mask (1994) - Aug 18, 2009 |
| 90 | The Messenger: The Story of Joan of Arc (1999) - Aug 18, 2009 |
| 75 | The Thirteenth Floor (1999) - Aug 18, 2009 |
| 75 | K-PAX (2001) - Aug 18, 2009 |
| 95 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Toy Story (1995) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Hook (1991) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Police Academy (1984) - Aug 18, 2009 |
| 70 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |