![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
locutus266 | |
![]() |
Film Freak - 597 Films Ranked
Member Since: Aug 1, 2010
Location: Germany
|
|
Bio: IT student, computer geek
| |

| 73 | Pariah (2011) - May 28, 2012 |
| 57 | Black Water (2007) - May 10, 2012 |
| 79 | Shame (2011) - Apr 18, 2012 |
| 72 | Battleship (2012) - Apr 16, 2012 |
| 63 | The Dead Pool (1988) - Apr 07, 2012 |
| 67 | Sudden Impact (1983) - Apr 04, 2012 |
| 69 | The Enforcer (1976) - Mar 29, 2012 |
| 64 | The Meaning of Life (1983) - Mar 22, 2012 |
| 65 | The Darkest Hour (2011) - Mar 22, 2012 |
| 80 | Life of Brian (1979) - Mar 18, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |